img

Hakkımızda

Firmamız 2001 Yılında Miroğlu Temizlik San.Tic.Ltd.Şti. unvanı ile kurulmuş olup, kurulduğu günden bugüne kadar Türkiye’nin neredeyse tamamında Personel Hizmet Alımı, Temizlik Hizmet alımı vb. ihaleler alarak taahhütlerini yerine getirmiştir ve 2014 yılından itibaren Miroğlu Çevre Sanayi Ticaret A.Ş olarak ticari faaliyetine devam etmektedir.

Ve ayrıca 2009 yılından itibaren tıbbi atık toplama, taşıma ve bertaraf hizmetini yerine getirerek sektöründe öncü kuruluşlardan birisi olmuştur. 2009 yılında başlayan tıbbi atık toplama, taşıma ve bertaraf faaliyetine Afyonkarahisar, Uşak, Burdur, Antalya, Denizli, Muğla, Manisa ve İzmir illerinde hizmet vererek profesyonel bir yapı oluşturulmuştur ve doğru çevre politikaları ile ülkemizin doğal güzelliklerinin korunmasına yardımcı olmuştur.

2017 yılında enerji ve tarım sektöründe faaliyetlerine başlayan firmamız Burdur ilinde 2.2MWe GES santrali ve yaklaşık 500.000 m2 üzerinde Ceviz bahçesi yatırımı ile bölgenin ağaçlanmasına ve istihdama katkıda bulunmuştur.

Miroğlu grubunun ülkemiz adına yapmış olduğu en önemli yatırım eğitim sektörü üzerinedir. Ülkemizin yaşamış olduğu 17-25 Aralık 2013 olaylarından sonra FETÖ’nün eğitim sektöründeki yapılanmasına karşı dik duruş sergileyerek eğitim sektöründe yatırımlar yapılmış, 2014 yılında Afyonkarahisar Doğa Okulları ve 2015 yılında Kütahya Doğa Okullarını açarak Afyonkarahisar ve Kütahya illerine eğitimin gelişmesi için katkıda bulunulmuş ve o dönemin FETÖ yapılanmasına karşı savaş açmıştır.

MİROĞLU grubu 250 çalışanı, 40 milyon TL cirosu, yaptığı ve yapacağı yatırımlar ile her zaman ülkemize destek olmaya devam edecektir.

MİROĞLU ÇEVRE A.Ş.
Yönetim Kurulu Başkanı
Ramazan Avcı